Podczas podróży poślubnej dostał ataku paniki, bo nie poznał swojej żony w nocy. Kiedy skontaktowali się z lekarzami, nie spodziewali się usłyszeć takiej diagnozy

Życie pełne jest wspaniałych wydarzeń i prawdziwych tragedii, najczęściej przeplatają się ze sobą w najmniej spodziewany sposób.

Możemy snuć plany na życie i nawet po części je realizować, ale nigdy nie wiemy do końca, jaki los jest nam pisany, co się stanie za chwilę. Kiedy spotyka nas szczęście i dobre chwile czerpiemy z nich radość i paliwo do dalszego działania. Jednak życie nie daje nam nic za darmo, nie ma osoby na świecie, której życie byłoby usłane tylko różami.

 

Tragedie, jakie spotykają nas, są zawsze niespodziewane, wypadki czy śmierć bliskiego rzutują niejednokrotnie na całe życie. Zmieniają je, bo nie każdy potrafi w tragedii znaleźć siłę, by obrać inną, ale dobrą ścieżkę na dalsze życie.

Tragedia, jaka spotkała młode małżeństwo Emmy i Justina Cotillard porusza, bo z pozornie błahej sytuacji w ich życiu, a nawet anegdocie do opowiadania znajomym wyszła tragedia, jak dotknęła ta młodą parę.

O tym, co się stało, przeczytasz na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co

Reply