Jak powinna wyglądać idealna kobieta, a jak 100% mężczyzna? To zależy od tego, która płeć ma stworzyć taki opis

Idealna kobieta według mężczyzny

Panowie tworząc swój ideał piękna wskazywali na urodę zupełnie innych aktorek i modelek niż panie, aczkolwiek podobnie do nich najbardziej docenili urodę Brytyjek i Amerykanek. Jako perfekcyjną twarz wybrali buzię aktorki i modelki Megan Fox, którą w 2008 roku ogłoszono najseksowniejszą kobietą świata. Z taką twarzą według nich najlepiej komponowałaby się czupryną Scarlett Johansson, która w 2006 roku otrzymała tytuł najpiękniejszej gwiazdy wszech czasów.

perfect-woman-perfect-guy-3

Kobieta rodem z męskich marzeń powinna mieć brzuch i talię angielskiej aktorki Michelle Keegan, która w różnych konkursach łącznie wygrała jedenaście tytułów najseksowniejszej gwiazdy. Poniżej idealnego brzucha Michelle powinny być biodra Kelly Brook, która w Anglii robi karierę jako aktorka, modelka, prezenterka i projektantka. Nogi doskonałej kobiety powinny pochodzić od brytyjskiej aktorki i modelki Rosie Huntington-Whiteley, która łamała męskie serca jako aniołek  Victoria’s Secret.

Wybór panów dotyczący biustu idealnej kobiety potwierdza powszechne przekonanie, że mężczyznom najbardziej podobają się obfite piersi. Z prowadzonych badań wyszło bowiem, że idealna kobieta powinna mieć biust Kim Kardashian, która przede wszystkim jest celebrytką i skandalistką, a dopiero później modelką, aktorką i bizneswoman. Oczywiście warto wspomnieć, że Kim swoje obfite kształty zawdzięcza operacji plastycznej, która dała jej miseczkę w rozmiarze H.

perfect-woman-perfect-guy-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org,

Reply