Jak powinna wyglądać idealna kobieta, a jak 100% mężczyzna? To zależy od tego, która płeć ma stworzyć taki opis

Idealny mężczyzna według mężczyzny

Mężczyźni zazwyczaj niechętnie oceniają urodę innych panów, ponieważ uznają to za niemęskie, ale jednak udało im się stworzyć ideał faceta. Taki 100% samiec powinien mieć twarz jednego z najsłynniejszych piłkarzy w historii – Davida Beckhama. Sportowiec już od 20 lat trafia do wszystkich liczących się rankingów najseksowniejszych mężczyzn. Badani panowie włosy boskiego Davida wymieniliby na czuprynkę Brada Pitta, któremu magazyn People dwukrotnie przyznał tytuł najseksowniejszego faceta świata (w roku 1995 i 2000).

perfect-woman-perfect-guy-1

Panowie bicepsów zazdroszczą Australijczykowi Hugh Jackmanowi, który w tym roku skończył 48 lat. Najbardziej pożądany męski tors należy zaś do Ryana Goslinga, kanadyjskiego aktora, reżysera, scenarzysty i muzyka. Połączenie ciał i muskulatury tych dwóch mężczyzn daje imponujący efekt, o którym niejeden facet skrycie marzy.

O ile u kobiet nogi mają ogromne znaczenie, to u mężczyzn są kwestią drugorzędną. Panowie uznali, że posiadaczem najbardziej odpowiednich męskich nóg jest Frank James Lampard, angielski piłkarz, który jest najlepszym strzelcem w historii klubu Chelsea. Jest to jedyny sportowiec, który posłużył facetom za wzór, co jest wynikiem nieco zaskakującym.

perfect-woman-perfect-guy-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org,

Reply