Jak bawić się z psem? O to zapytajcie Oscara Filho, który jak nikt czerpie radość z przebywania ze swoim czworonogiem

Choć ludzie i zwierzęta należą do dwóch zupełnie odmiennych gatunków istot, to potrafi między nimi wytworzyć się niezwykła nic porozumienia, która daje wszystkim dużo radości. Jak ją zbudować ze swoim psem? Być po prostu otwartym na swojego pupila i jego świat. 

Oscar Filho to młody człowiek, w którego życiu ważne miejsce zajmuje jego przyjaciel – pies wabiący się Mel. Chłopak uwielbia się wygłupiać z bokserem, a jego sposób budowania relacji z nim często dziwi innych, ponieważ nie boi się spojrzeć na świat z psiej perspektywy.


fun-with-dog-p


W sieci krąży nagranie, jak Oscar i Mel razem proszą o przekąskę. Cóż w tym niezwykłego? Otóż chłopak robi to tak, jak jego pies. Siedzi z nim na podłodze, wydaje dziwne dźwięki i stara się w ruchach naśladować swojego czworonoga. Najbardziej w tym wszystkim rozwalająca jest mina Oscara, który próbuje z twarzy wyglądać jak siedzący obok bokser. Chłopak nawet szczeka, a pies mu odpowiada.

Czyż nie są uroczy i zabawni?

fun-with-dog-1


Ten krótki i zabawny filmik pokazuje, jak właściciele fantastycznie mogą bawić się ze swoim psem, jednocześnie poznając jego świat i perspektywę. Warto mieć taki dystans do siebie i czasem być niepoważnym, zwłaszcza jeśli ma to zacieśnić relacje z ukochanym czworonogiem.

A wy jak bawicie się ze swoimi psami?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply