Który przycisk wybierzesz, żeby zmienić swoje życie na lepsze? Wybierz kolor przycisku, a dowiesz się, czym dla ciebie jest szczęście

Kolory często zdradzają nasze samopoczucie, mówią o nas więcej, niż my sami chcemy powiedzieć.

Otaczają nas kolory, wiele z nich sami wybieramy. Dekorujemy dom w ulubionym kolorze, wkładamy ciuchy takie, jakie lubimy. Wiele razy o wyborze danego produktu decyduje kolor opakowania. Wielu specjalistów bada działanie kolorów na ludzi, zwłaszcza we wnętrzach. Ponieważ kolory mogą wpływać na nastrój, intencje i stosunek do świata danej osoby.

Jedne kolory motywują do działania, inne wyciszają. Patrzenie na zieleń uspokaja, soczyste pomarańcze dodają energii. Kolory mają też znaczenie kulturowe, zwyczajowo panna młoda włoży białą suknię, a żałobnicy czerń. Mamy dla was test: wybierz przycisk, który uważasz, że zmieni twoje życie na lepsze.

Wybierz kolor przycisku, a dowiesz się, czym dla ciebie jest szczęście

Przycisk czerwony

Jesteś gotowy, by wiele dać światu. Szczęście daje ci działanie, kiedy jesteś zauważony, usłyszany i rozpoznawany. W pracy i życiu osobistym zawsze dajesz ze siebie, ile możesz, chcesz być dobrym partnerem czy pracownikiem. Szczęście to dla ciebie docenienie i zasłużony aplauz.

Przycisk żółty

Jesteś osobą asertywną, optymistyczną i pozytywną. Nie boisz się podejmowanie ryzyka, ale potrafisz w działaniu zachować rozsądek i racjonalność. Doskonale zdajesz sobie sprawę za swoich możliwości i wiesz, jak je wykorzystać. Szczęście to dla ciebie możliwość rozwoju.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply