Kształt nosa o osobowość. Zobacz, co ta część twarzy mówi o Twoim charakterze!

Może Ci się to wydawać nieco dziwne albo niemożliwe, ale kształt nosa sporo mówi o Twojej osobowości. Tak twierdzi przynajmniej profesor Abraham Tamir z uniwersytetu w Negev w Izraelu. Wyniki jego badań zostały opublikowane w czasopiśmie dla chirurgów twarzowych i spotkały się z aprobatą wśród naukowców.

Profesor zebrał materiał do swoich badań, fotografując ludzi w izraelskich oraz europejskich centrach handlowych. Wyniki jego eksperymentu są bardzo ciekawe.

Kształt nosa o osobowość. Zobacz, co ta część twarzy mówi o Twoim charakterze!

Poniżej znajdziecie 8 typów nosów i krótką charakterystykę ich posiadaczy. Napiszcie w komentarzu, czy w waszym przypadku wnioski profesora Tamira okazały się trafne!1. Nos nubijski.

Oznacza osoby kreatywne i ciekawe świata, optymistycznie podchodzące do życia i otaczającej je rzeczywistości. Ludzie doskonale czują się w ich towarzystwie, dlatego osoby z takimi nosami otaczają się z reguły wianuszkiem znajomych, z którymi z reguły w bardzo ciekawy sposób spędzają wolny czas.

nosy1


2. Nos grecki.

Determinuje u posiadaczy powściągliwość, nieumiejętność wyrażania uczuć i niechęć do bycia w centrum uwagi. Osoby o takim nosie są lojalne, stawiają w życiu na praktycyzm i zawsze można na nich polegać.

nosy2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.nolocreo.com

Reply