Cechy charakteru zodiakalnych lwów są godne pozazdroszczenia. Nic dziwnego, że ten znak uznaje się za najszczęśliwszy

Znak lwa noszą osoby urodzone między 23 lipca a 23 sierpnia.

Lwom patronuje Słońce i żywioł ognia, dlatego zodiakalne lwy posiadają barwne i ciekawe wnętrze. Cechuje je też spore poczucie dumy, zaś honor to dla nich bardzo poważna sprawa, a jego utrata jest dla w ich oczach równoznaczna z utratą godności, więc bardzo dbają o to, by go nie splamić.

 

Lwy są pełne życia i szybko dają się lubić. Nie można się z nimi nudzić, ponieważ uwielbiają być aktywne i zachęcają innych do ruchu czy podejmowania wyzwań. W towarzystwie są więc katalizatorem działania, a wszyscy chętnie poddają się nieformalnemu przewodnictwu lwów.

Duży temperament lwów może jego otoczeniu dać swe znaki, ale zalety charakteru osób spod tego znaku, zdecydowanie przyćmiewają jego wady.

 

1. Żywiołowy temperament 

Niekwestionowaną zaletą lwów jest ich aktywność i chęć do działania. Lwy muszą być w ruchu i nienawidzą stagnacji czy bezproduktywnego czekania na coś. Zawsze chcą coś robić, by nie zmarnować ani chwili i nie przegapić ciekawych okazji do zabawy czy rozwoju. Ich energia jest zaraźliwa, więc towarzystwo, w którym bryluje lew, zawsze ma coś ciekawego do zrobienia.

Więcej zalet zodiakalnych lwów znajdziecie w dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply