Syn pokazał mamie nagranie z jej lunatykowania, nie mogła uwierzyć w to, co robi w nocy

Lunatykowanie może zdarzać się ludziom w różnym wieku, bywa zabawne, ale tez niebezpieczne dla nieświadomego niczego człowieka.

Chodzenie we śnie było opisywane już przez starożytnych. Najczęściej lunatykują dzieci, ale nocne spacery zdarzają się też dorosłym. Może je wywołać stres, brak magnezu, ale i ciąża czy gorączka. Niestety takie spacery bywają niebezpieczne dla chorego, ponieważ nieświadomie może wyrządzić sobie krzywdę. Dlatego lunatykom zaleca się zabezpieczenie pokoju czy domu, by nie trafić na ostre przedmioty.

Jak dotąd lekarze nie mają jednego idealnego środka na lunatykowanie. Zalecają medytację, odcięcie się od bodźców pobudzających przed snem. W skrajnych przypadkach zalecają terapię farmakologiczną. Najczęściej świadkami lunatykowania są domownicy, którzy mają często niezły ubaw z osoby, która lunatykuje. Tak było w przypadku Justina i jego mamy. Poszedł w nocy, by zrobić sobie herbatę i zastał mamę tańczącą w kuchni. Jak sama mu powiedziała musiała odtańczyć kod, by dostać się do „klatki pomidorów”.

Justin nagrał całą sytuację, nawet zapytał mamę, co właściwie robi. Chwila rozmowy i wiedział, że mama lunatykuje. Co więcej postanowił pokazać jej, co robi! Reakcja mamy jest przezabawna. Kobieta z jednej strony nie chce uwierzyć, że tak robi, trochę jej wstyd, ale śmieje się ze swojego zachowania.

Zobaczcie jak reaguje na nagranie. Sami chcielibyście wiedzieć, gdzie zaprowadziły was nocne wędrówki?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply