Rozpłakała się, gdy zobaczyła, że jej mąż wrzucił to zdjęcie na Facebooka! Upokorzenie zmusiło ją do podjęcia odważnych kroków

Nie miała odwagi pokazać się mu nawet w bieliźnie. Któregoś dnia Danny zaskoczył ją wyjazdem do Lake District. Chciał w romantyczny sposób uczcić ich rocznicę i sprawić, aby ukochana trochę się odstresowała. Wynajął domek z licznymi wygodami, w tym wanną z hydromasażem. Charlotte drżała na samą myśl, że będzie musieć się rozebrać i do niej wejść. Kupiła wielki czarny kostium w rozmiarze 22 i po kilku kieliszkach wina weszła do wody. Mąż zrobił jej wówczas to zdjęcie.

Następnego dnia była w ogromnym szoku, bo zdała sobie sprawę, że zamieścił je na Facebooku bez jej zgody. Gdy je zobaczyła, rozpłakała się i nie mogła uwierzyć, że tak okropnie teraz wygląda. Mężowi zupełnie nie przeszkadzały dodatkowe kilogramy żony. Kochał ją taką, jaka jest i chętnie pochwalił się jej zdjęciem w mediach społecznościowych. Kobieta poczuła się jednak upokorzona i podjęła decyzję o odchudzaniu. W zaledwie 10 miesięcy przeszła ogromną metamorfozę. Straciła 40 kilogramów i pod koniec odchudzania ważyła 69 kilo.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply