Pamiętacie chłopca, który zagrał młodego Forresta Gumpa? Sprawdźcie, jak potoczyły się jego losy

Trzydziestolatek wspomina, że to właśnie podczas kręcenia filmu zafascynował się wojskiem. Forrest Gump walczył w Wietnamie, więc chłopak widząc Toma Hanksa w mundurze wśród czołgów, broni i śmigłowców zapragnął być jak on – dzielnym żołnierzem.

michael-humphreys-as-a-young-forrest-gump-4

 

Michael nie chciał chwalić się swoją filmową przeszłością czy ją wykorzystywać, ale nie długo udało mu się tą informację utrzymać w tajemnicy:

Kiedy wstąpiłem do wojska starałem się uniknąć rozpoznania i nie wchodziłem na temat filmu. Myślę, że konspiracja trwała około dwóch tygodni, a potem ktoś zorientował się. Oczywiście dostałem pseudonim „Gump”.

michael-humphreys-as-a-young-forrest-gump-5

 

Nie tylko wojsko połączyło Michaela i jego filmowego bohatera, ale też zamiłowanie do biegania. Chłopak od zawsze lubił ruch, co oczywiście przydało mu się w wojsku. Mężczyzna kiedy tylko może startuje w zawodach dla biegaczy. Podczas jednego z wyścigów w 2015 roku, ktoś go rozpoznał i zaczął krzyczeć słynne „Biegnij Forrest, biegnij”.

Michael bardzo cieszy się, że miał okazję zagrać w filmie, ale raczej nie myślał o tym, by zająć się aktorstwem zawodowo. Wybrał inną drogę i jest szczęśliwy. Obecnie mieszka w Mississippi i studiuje stosunki międzynarodowe.

michael-humphreys-as-a-young-forrest-gump-11

 

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply