Niewiarygodne metamorfozy zwykłych kobiet! Aż trudno uwierzyć, ile potrafi zmienić makijaż, fryzura i ubiór

Zazwyczaj zarzekamy się, że najważniejsze jest wnętrze i że nie szata zdobi człowieka. Ale nie oszukujmy się, wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny, ponieważ wiele  mówi o danej osobie. Świadczy o jej poczuciu estetyki i stosunku do własnej cielesności. 

Wygląd jest wizytówką człowieka, dlatego należy na niego zwracać uwagę i poświęcać mu czas. Oczywiście nie można popadać w skrajności i skupiać się tylko na nim, ale racjonalna dbałość o odpowiednimi strój, twarzową fryzurę i makijaż sprawi, że będziemy pozytywnie odbierani przez otoczenie oraz będziemy się dobrze czuć sami ze sobą. Niestety wiele kobiet nie potrafi odpowiednio zadbać o urodę czy wybiera złe kroje ubrań w stosunku do swojego wieku czy figury.


metamorfoza-pas


Na ratunek paniom, które nieporadnie dbają o swój wygląd zewnętrzny lub nie robią tego wcale, ruszył łotewski stylista Konstantin Bogomołow. W swojej pracowni w Rydze z pasją i wrażliwością zmienia wygląd kobiet tylko za pomocą ubrań i kosmetyków, bez uciekania się do zabiegów medycyny estetycznej. W odróżnieniu od większości stylistów Konstantin pomaga zwykłym kobietom, a nie supermodelkom czy gwiazdom show-biznesu, a przeprowadzonymi metamorfozami pokazuje wszystkim, że piękno tkwi w każdym z nas i tylko trzeba umieć je podkreślić i pokazać światu.

1. Ze zwykłej dziewczyny w nowoczesną kobietę

7707_1


7707_2


2. Czasem największym problemem są fatalnie dobrane ubrania

7707_3


7707_4


3. Dojrzała kobieta powinna wyglądać elegancko, ale nie smutno

7707_5


Koniecznie odwiedźcie następną stronę, gdzie czekają kolejne zdjęcia zachwycających metamorfoz. 

7707_6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : curioctopus.it

Reply