Samotny ojciec zaskoczył córkę w fantastyczny sposób!

Samotny ojciec Janson Garmon zawsze marzył o wygranej na loterii i kobiecie, z którą mógłby iść na randkę. Jednak, gdy usłyszał o pomyśle tańca ojca z córką, postanowił zrobić największą niespodziankę najważniejszej kobiecie w swoim życiu – jego córce.

Taniec ojciec-córka jest bardzo często ważniejszy dla ojca niż dla małej dziewczynki. Ostatnio ten niezwykły zwyczaj został wprowadzony w amerykańskich więzieniach jako nagroda za dobre zachowanie. Dzięki temu mogą brać udział w życiu swoich dzieci, nawet zza krat.Niespodziankę, którą przygotował, wszyscy bardzo pozytywnie komentują.

Jesteś świetnym tatą. Kładziesz fundamenty pod przyszłość twoich dzieci. Na zawsze zapamiętają drobiazgi, które dla nich robisz. Twoja córka oceni przyszłego męża miarą rzeczy, które ty dla niej robisz.

1


Jason z rodziną mieszka w Wirginii. Żyje z dwójką dzieci – synem Graysonem i córką Skylar. Kiedy usłyszał o tym zwyczaju, postanowił zrobić ukochanej córce niespodziankę.

To, że jestem jej ojcem, nie znaczy, że mi nie odmówi. – żartował Jason

2


Wraz z synem przygotowali niespodziankę za domem.

Gdy zapraszasz gdzieś kobietę to zawsze jest to tak, jakbyś robił to pierwszy raz. Zawsze staraj się o nią. Nie ważne czy to twoja córka, dziewczyna czy żona, w dniu, w którym przestajesz się starać, tracisz ją.”

3


Zapytał córkę czy z nim zatańczy.

Zawsze planowałem, że taką niespodziankę przygotuję jakiejś kobiecie, ale zrozumiałem, że najważniejszą kobietą, która zasługuje na moją uwagę jest tuż obok mnie.

4

Co sądzisz o takiej niespodziance? 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : facebook.com

Reply