Ojciec pokazał, w jak genialnie prosty sposób, pozbyć się mokrego piasku ze stóp dziecka

Słońce, woda, urlop i plaża, a na niej piasek, którego ciężko się pozbyć, gdy wilgotny przyklei się do stóp.

Zabawa na słońcu i chłodzenie się w wodzie to coś, co kochają dzieci, ale też dorośli. Dzieci kochają wodę i piasek, z którego mogą budować, co tylko sobie wymyślą. Bezkarnie taplać się w mule i tworzyć nowe zatoczki. Kłopot zaczyna się, gdy trzeba wyjść z wody, dojść po piasku na kocyk i odpocząć, bądź coś zjeść. Piasek przykleja się do wszystkiego i wchodzi, gdzie tylko się da. I co robić?

Każdy ma jakiś patent, o ile dorosły, jakoś się zdyscyplinuje i usiądzie tak, by nie sypać po wszystkim piaskiem, o tyle dziecko bez mrugnięcia przebiegnie wilgotnymi stopami po plaży, a potem wskoczy na koc. I niestety, nie pomoże złość i psucie sobie humoru, trzeba wszystko ściągać i wytrzepywać koc. Jednak niektórzy, nie tracą energii na narzekanie, na dzieci, ale wymyślają sprytny sposób, jak sobie ułatwić życie.

Na genialny pomysł wpadł pewien ojciec, który pokazał, jak szybko usunąć mokry piasek ze stóp dziecka, ale i swoich. Najlepsze jest to, że wystarczy jedna rzecz: talk lub puder dla dzieci. Na filmie doskonale widać, jak zasypany pudrem piasek szybko schnie i po potarciu osypuje się ze stóp dziecka.

Najprostsze patenty są zawsze najlepsze. Miej pod ręką talk na plaży i kłopot z głowy, można cieszyć się urlopem!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply