Pies czekał na właściciela przed szpitalem. Kiedy zdał sobie sprawę, że już nie wróci, zrobił coś, co chwyta za serce

Chyba nie ma wierniejszej istoty na świecie niż pies. Wielokrotnie internet obiegały zdjęcia czworonogów czuwających przy grobach zmarłych właścicieli. Nawet po śmierci czuli się przywiązani do swoich panów i przychodzili na cmentarze lub w miejsca, w których widzieli ich po raz ostatni.

Poniższy filmik nie tylko pokazuje, jak fantastyczna wieź może łączyć psa i człowieka, ale również zwraca uwagę, na bardzo ważną kwestię — oddawanie organów po śmierci.

dog-hospital


Opowiada o starszym panu i jego oddanym psiaku. Są dla siebie bardzo bliscy, a czworonóg nie odstępuje mężczyzny na krok. Budzi go każdego ranka i chodzi z nim niemal wszędzie. Zawsze czeka przed budynkiem, aż jego pan wróci.

Któregoś dnia dzieje się coś smutnego i nieoczekiwanego. Staruszek ma atak serca i zostaje przewieziony do szpitala. Pies jak zawsze czeka na zewnątrz budynku. Gdy otwierają się drzwi, zamiast staruszka wyjeżdża na wózku młoda kobieta. To osoba, która otrzymała jego organy. Zwierzak od razu wyczuwa silną więź i biegnie, aby się przytulić do swojej pani.

Część nas wciąż może żyć w innych ludziach. Pamiętajmy o tym!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : DDB Worldwide

Reply