Kiedy zobaczysz, co ta kobieta zrobiła swojemu psu, nie będziesz mógł wyjść z szoku! Jak można być tak głupim?!

W ostatnich latach coraz modniejsze stało się upiększanie ciała tatuażami czy kolczykami. Błyszcząca ozdoba w języku czy w brodzie nikogo już nie dziwi, jednak to indywidualna sprawa każdego człowieka. Jak wiadomo, ludzie są różni, a o gustach się nie dyskutuje, dlatego czasem warto powstrzymać się od komentowania czyjegoś wyglądu. Inaczej, gdy sprawa dotyczy zwierząt, które w żaden sposób nie mogą zaprotestować czy wpłynąć na decyzję swoich panów.

Właściciele często chcą, aby ich pupile byli jeszcze piękniejsi. W tym celu fundują im różnorodne zabiegi upiększające i kupują słodkie ubranka. Niektórzy idą o krok dalej i malują psom czy kotom paznokcie lub farbują ich futerka, co w przypadku kotów jest szczególnie niebezpieczne!

Mieszanka Genui przeszła samą siebie i pobiła wszystkie głupie pomysły, jakie do tej pory stosowali mało rozsądni właściciele. 30 letnia Maria Sabave przebiła język swojemu psu!

1a


Tobia, bo tak nazywa się jej słodki szczeniak, jest prawdopodobnie pierwszym psem na świecie z ozdobą w pyszczku. Decyzja właścicielki spotkała się z licznymi protestami, a wielu miłośników czworonogów zarzuciło jej przemoc wobec zwierząt. Oburzenie na Facebooku było tak wielkie, że Maria była zmuszona usunąć swoje konto.

Jak można było pozwolić na coś takiego? W głowie się nie mieści!

1d

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.co

Reply