Rodzeństwo McCaughey to pierwsze siedmioraczki, które przeżyły ciążę i poród. Dziś mają po 19 lat i mnóstwo planów


Niestety Alexis i Nathan urodzili się z porażeniem mózgowym, ale zostali poddani operacjom i dziś poruszają się samodzielnie. Reszta rodzeństwa nie miała większych kłopotów zdrowotnych, a rodzice dokładali wszelkich starań, by ich pociechy rozwijały się zdrowo, w przyjaznym i kochającym domu.

Opanowanie takiej gromadki nie jest łatwe, ale możliwe

septulets-mccaughey-4


Posiadanie siedmioraczków i jeszcze jednego dziecka to kolosalne wyzwanie dla każdej mamy i każdego taty. Państwo McCaughey na szczęście mogli liczyć na pomoc życzliwych ludzi. Dzięki organizacji charytatywnej mogli zamieszkać w dużym domu, odpowiadającym ich potrzebom, a dzieci miały zapewnione posiłki w szkole i wyjazdy kolonijne.

Rodzeństwo potrzebowało aż dwóch wózków, by udać się na spacer

septulets-mccaughey-3


Choć rodzina miała duże wsparcie z zewnątrz, to rodzice uczyli swoje pociechy, że najważniejsza w życiu jest uczciwa praca. Wiedzieli, że ich dzieci zawsze będą budzić zainteresowanie, co może ułatwić im życie, dlatego wpajali im, że wszystko co osiągną, powinni zawdzięczać własnemu wysiłkowi.

Kelsey, Natalie i Alexis pomagają starszej siostrze Michaeli w dniu jej ślubu

septulets-mccaughey-1


Dziś rodzeństwo ma 19 lat i stoi u progu własnego dorosłego życia. Każdy z nich ma swoje plany na przyszłość: Brandon chce się zapisać do wojska, Alexis pragnie być nauczycielką w przedszkolu, Natalie marzy o studiach pedagogicznych, Kenny stawia na branżę budowlaną, Kelsey śpiewa w chórze i chce zawodowo zajmować się muzyką, a Nathan i Joel chcą być programistami.

Rodzice są dumni z ambitnych dzieci

septulets-mccaughey-2


Siedmioraczki są nie tylko rodzeństwem dla siebie, ale też przyjaciółmi. Zawsze mogą na siebie liczyć i bardzo przeżywają to, że za chwilę każde pojedzie na studia i ich drogi zaczną się rozchodzić. Również rodzice przeżywają to, że dzieci dorosły, co mama komentuje następująco:

Ich wyprowadzka to będzie drastyczną zmianą w moim życiu. Dom, w którym zawsze było głośno nagle zrobi się cichy, ale musimy to zaakceptować. Dzieci wyfruwają z gniazda.

W górnym rzędzie od lewej siedzą: Brandon, Alexis, Joel i Nathan, a w dolnym mama, Natalia, Kelsey, Kenny i tata

septulets-mccaughey-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : incrivel.club

Reply