Te słuchawki sprawią, że będziesz wyglądać niesamowicie… elfio

Producenci ścigają się we wprowadzeniu na rynek nowości, czasami są one tak genialne, że chcesz je mieć, nie licząc się z ceną.

Co tu dużo mówić, kochamy gadżety, lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, a ich zbieranie sprawia nam przyjemność. Kiedy mamy do wyboru między dwoma rzeczami o takiej samej funkcjonalności najczęściej wybierzemy tę ładniejszą. Kolorowe dodatki, postać z ulubionego filmu czy kreskówki i już nas mają w kieszeni.

 

Te słuchawki sprawią, że będziesz wyglądać niesamowicie... elfio

 

Producenci doskonale wiedzą, że gadżety kupuje się na masową skalę, a co najciekawsze mają sprawiać, że człowiek czuje się inny niż wszyscy. Za to w końcu płaci, chociaż z czasem okazuje się, że wszyscy w mieście mają taką koszulkę. Jednak to nic, bo już moda na takie akcesoria się kończy i zaraz gonimy za czymś nowym.

Prawdziwą kopalnią takich miejsc jest Japonia, to tu obok staroświecko ubranych gejsz można na ulicy zobaczyć ludzi obwieszonych najnowszą technologią. Nikogo to nie dziwi i nikomu to nie przeszkadza. Oczywiście trendy z krajów azjatyckich są często kopiowane przez cały świat i przynoszą ogromne zyski producentom. Tak właśnie jest z elfimi uszami, które są jednocześnie słuchawkami. Więcej o nich przeczytasz na kolejnej stronie.

 

Te słuchawki sprawią, że będziesz wyglądać niesamowicie... elfio

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : world.taobao.com

Reply