Lato 2018 powinno być stylowe! Sprawdźcie, jakie stroje kąpielowe będą najmodniejsze w tym sezonie

Wakacje to najbardziej wyczekiwany przez wszystkich czas w roku.

Lato to pora roku, która wymaga szczególnej dbałości o urodę, bowiem skąpe stroje odsłaniają nieco ciała. Najwięcej snu z powiek spędzają paniom stroje kąpielowe, które mają nie tylko być ładne, ale także wygodne i powinny tuszować mankamenty figury. Niestety część pań wybiera źle i stawia na kroje, które im nie służą.

 

Kobiety co roku mogą wybierać spośród co najmniej kilku modnych fasonów strojów kąpielowych. Projektanci starają się zadbać o to, by pani w każdym kształcicie znalazła model stroju dla siebie, który doda jej uroku i pozwoli błyszczeć na plaży czy basenie.

Zakup stroju kąpielowego na wakacje 2018 jeszcze przed wami? Zanim wybierzecie się do sklepu, koniecznie zobaczcie zestawienie strojów kąpielowych, które będą najmodniejsze w tym sezonie. Jeśli chcecie być stylowe, konieczne postawcie na któryś z prezentowanych modeli.

 

Najmodniejsze stroje kąpielowe na lato 2018

Owocowe nadruki

Jeśli chodzi o motywy, w tym roku na plażach będą królowały soczyste owoce.

 

Tęczowe linie

Innym modnym motywem będą różnobarwne paski. Trzeba jednak uważać z ich ułożeniem, bo nieodpowiednio dobrane pogrubią sylwetkę.

 

Mocne wycięcie

Moda sprzed lat wraca i znów staną się modne głębokie wycięcia dolnej części strojów kąpielowych.

 

Dekolt na plecach

Plecy już od kilku sezonów skupiają uwagę projektantów. Tak też będzie i tego lata.

 

Falbany

Falbany są bardzo dziewczęce, ale też pomagają zakryć kilka mankamentów. Trzeba jednak uważać, by się nimi nie poszerzyć.

 

Na jedno ramię

To propozycja dla kobiet lubiących nieco szaleństwa.

 

Lśniące materiały

Kto powiedział, że na plaży nie można być glamur? W tym roku nad wodą zagoszczą także eleganckie stroje z ekskluzywnych materiałów.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply