Zwiedzanie znanych miejsc zdecydowanie różni się od oczekiwań, jakie ma turysta. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia

Sezon urlopowy w pełni. Część ludzi już wróciła z wakacyjnych wyjazdów, a część dopiero pakuje walizki, nie mogąc się doczekać zaplanowanych atrakcji. Ten, kto już był na wczasach doskonale wie, że nie zawsze wszystko podczas ich trwania wygląda tak pięknie, jak w wyobrażeniach przed wyjazdem.

O tym, gdzie pojedziemy na wakacje decyduje wiele czynników, między innymi atrakcyjność miejsca, w którym mamy zamiar wypoczywać i atrakcje turystyczne, jakie można zobaczyć w danym rejonie. Największą uwagę turystów przyciągają sławne miejsca, obfitujące z liczne zabytki, mające ciekawą i wielowiekową historią albo posiadające szokujące czy efektowne atrakcje.


travel-pas


Jeśli i wy chcecie się wybrać w popularne miejsca, polecane w każdym przewodniku turystycznym, to ostrzegamy, że ich charakter i klimat znacznie będzie się różnił od wizerunku prezentowanego na widokówkach czy w folderach biur podróży. Oto dowody:

1. Krzywa wieża w Pizie, gdzie każdy robi sobie oryginalne zdjęcie, jak podtrzymuje przekrzywiony budynek

travel-1


travel-2


2. Piękna piaszczysta plaża w Rio de Janeiro w rzeczywistości nie świeci pustkami, jak na widokówkach

travel-3


Na kolejnych stronach galerii znajdziecie m.in. zdjęcia z Malediw, Wenecji, Egiptu czy Santorini, a także  fotki Stonehange oraz Muru Chińskiego. 

travel-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : 9gag.com

Reply