Wysportowany 7-latek zachwycił jury w telewizyjnym show. Siły w rękach może mu pozazdrościć niejeden dorosły mężczyzna

Ludzkie ciało jest bardzo wytrzymałe i wbrew pozorom elastyczne, gdyż wyćwiczone ma ogromną salę ruchu. Aby móc pochwalić się wysportowanym i sprawnym ciałem, trzeba regularnie ćwiczyć od najmłodszych lat.

Im wcześniej człowiek zacznie intensywne treningi, tym jego szanse na osiągnięcie w przyszłości sukcesu w danej dyscyplinie rosną, dlatego wielu wybitnych sportowców swoją przygodę z aktywnością ruchową rozpoczęło w wieku kilku lat. Wie o tym też Sergej Evplov, 7-latek który zajmuje się akrobatyką sportową i posiada fantastyczne umiejętności, pomimo tak młodego wieku. 


sergey-pas


Większość 7-latków spędza swój czas na zabawie, jeździe na rowerze czy na odrabianiu pierwszych prac domowych, ale nie Sergej z Ukrainy, który już prowadzi życie prawdziwego sportowca. Chłopiec trenuje akrobatykę, a swoje umiejętności niedawno zaprezentował w ukraińskiej wersji programu „Mam talent”. Z pewnością niejeden mężczyzna na widowni zazdrościł mu gibkiego ciała i niezwykle silnych mięśni rąk.

Chłopiec bardzo się stresował, ale występ poszedł znakomicie

sergey-p


Występ chłopca wprawił wszystkich w osłupienie, że tak małe dziecko może mieć tak wielką siłę i technikę wykonania figur akrobatycznych na drążkach. Sergej w ciągu 3-minutowego występu pokazał, że ma wielki talent oraz że jest bardzo wytrwały i pracowity. Miejmy nadzieje, że jego pasja do sportu nie minie i za kilka lat będziemy mogli podziwiać go na olimpiadzie.

Sergej to talent, który należy wspierać

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply