Zastanawialiście się kiedyś ile lat ma najstarszy youtuber na świecie? Odpowiedź zna ta przesympatyczna staruszka

Kanał Andhry Pradesh, popularnej Mastanammy, zwanej babunią liczy już ponad 300 tysięcy subskrybentów.

Kiedy przekraczamy 20 lat, życie staje przed nami otworem. Przekraczając 30, wciąż jesteśmy dobrej myśli. Kończąc 40 lat pocieszamy się, że życie zaczyna się właśnie po czterdziestce. Ta sama złota myśl towarzyszy nam co dekadę. Patrząc na tę sympatyczną staruszkę łatwo jednak dać wiarę słowom, że wiek to tylko liczba.

Kobieta postanowiła podzielić się kulinarnymi umiejętnościami z setkami ludzi na świecie. Użyła do tego internetu. Od razu zyskała też popularność. Trudno stwierdzić, jaką jej część zawdzięcza umiejętnościom, a jaką swojemu podeszłemu wiekowi.Hinduska została niedawno okrzyknięta najstarszym youtuberem świata. Nie tak dawno kobieta świętowała kolejne urodziny, jak myślicie, które?

Odpowiedź znajdziecie na następnej stronie.

tnią Hinduskę okrzyknięto niedawno najstarszym youtuberem na świecie. Kobieta ma własny kanał na YouTube, którego prowadzeniem zajmuje się wnuczek staruszki K. Laxman. Na kanale o nazwie Country Foods zamieszczane są filmiki z tą żwawą staruszką, na których Andhra przygotowuje od podstaw orientalne przysmaki z tradycyjnej indyjskiej kuchni. To dla niej furtka do nowych wyzwań. Kobieta chętnie dzieli się z innymi swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jak twierdzi, to jest to, co kocha najbardziej.

Pewnej nocy zgłodnieliśmy z przyjaciółmi i przygotowaliśmy sobie trochę jedzenia. Wtedy wpadł nam do głowy pomysł założenia kanału na YouTube z takim samouczkiem naszego tradycyjnego gotowania. O pomoc poprosiliśmy babcię, która gotuje najlepiej. Nasz pierwszy filmik był chętnie udostępniany. Babcia na początku nie bardzo rozumiała co się wokół niej dzieje. Gdy jednak zdała sobie sprawę ze swojej popularności, poczuła się bardzo szczęśliwa, że może jeszcze co innym od siebie dać – mówi wnuczek Mastanammy.

Specjalnością kobiety są owoce morza i dania z jaj. Mastanamma mimo wszystko nie zdaje sobie chyba sprawy z własnej popularności. Z dumą chwali się, że jej potrawy ceni i chwali cała wieś. Tymczasem zachwalają je setki widzów jej kanału. Ponad 100-letnia staruszka jest przykładem na to, że jedyne ograniczenia są w naszych głowach.

Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o tej przemiłej staruszce. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : yourstory.com, food.ndtv.com, youtube.com

Reply