Został wydalony z rodzinnego kraju, ponieważ był zbyt przystojny! Oto „najpiękniejszy Arab na świecie”

Uroda otwiera drzwi i bywa przepustką do wielkiego sukcesu.

Nie od dziś wiadomo, że ładniejszym ludziom żyje się lepiej. Łatwiej znaleźć im pracę czy miłość. Ci najładniejsi mają szansę na karierę w modelingu czy reklamie. Umiejętnie wykorzystują swoje atuty, aby zyskać sławę i zarobić przy tym pieniądze. W końcu uroda nie trwa wiecznie, dlatego należy dobrze wykorzystać swoje 5 minut.

Gdy mały Omar Borkan przyszedł na świat, oczarował dosłownie wszystkich. Najbliższa rodzina i krewni byli zachwyceni niezwykłą urodą chłopca. Z czasem dorastał i stawał się coraz to ładniejszy. Od najmłodszych lat wróżono mu karierę modela i tak też się w końcu stało. W wieku 18 lat stał się profesjonalnym modelem, zaczął występować w filmach i reklamach. Kiedy szedł ulicą, skutecznie przyciągał damskie i męskie spojrzenia. Omar miał świadomość, że jest atrakcyjny i postanowił czerpać z tego korzyści. Dzięki wyglądowi dorobił się fortuny.

Chłopak nie narzekał na brak zainteresowania u kobiet. W końcu się ożenił z Yasmin Oweidah i wydawało się, że jego życie wreszcie się ułożyło. Nic podobnego. Omara prześladowali zawistnicy, którzy zazdrościli mu wyglądu. 6 lat temu Omar musiał opuścić swój kraj. Nie do końca była to jego dobrowolna decyzja. Podobno został wydalony z Arabii Saudyjskiej, ponieważ był zbyt przystojny. Problemy zaczęły się od festiwalu Jandriyah Cultural w Rijadzie, gdzie wraz z innymi modelami pracował na stanowisku promocyjnym.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply