Policjanci otrzymali anonimowy donos, który na początku zbagatelizowali. Gdy weszli do podejrzanego domu, złamali się tym strasznym widokiem!

Gdy w 1885 roku zmarł jej ukochany, nikt z rodziny jej o tym nie poinformował. O dramacie Francuzki świat dowiedział się w 1901 roku. Wówczas na posterunek w Poitiers przyszedł anonimowy donos. Ktoś napisał, że wdowa Monnier więzi we własnym domu córkę. Dziewczyna miała być głodzona i leżeć we własnych odchodach. Początkowo nie chciano uwierzyć, że ta rodzina należąca do klasy wyższej mogłaby się dopuścić takich rzeczy, jednak policjanci połączyli pewne fakty i postanowili zbadać sprawę.

Gdy funkcjonariusze weszli na poddasze, byli wstrząśnięci tym, co zobaczyli. Wyważyli zaryglowane drzwi i dostrzegli wychudzoną do granic możliwości osobę leżącą nagą pod prześcieradłem. Odór, który wydobywał się ze środka, był potworny! Wszędzie znajdowały się odchody, resztki jedzenia, szczury i robactwo. Kiedy otworzyli zaplombowane okna, zobaczyli w całej okazałości przerażający obraz pięknej kiedyś Blanche. Natychmiast przewieziono kobietę do szpitala, gdzie ją przebadano i stwierdzono, że waży zaledwie 25 kilogramów!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.de

Reply