Sporo osób pije go codziennie i nie zdaje sobie sprawy, że zżera organizm! Zobacz, co się dzieje po spożyciu tego świństwa!

Ze względu na obecność pewnych niekorzystnych składników napoje energetyczne nie są polecane przez specjalistów z zakresu żywienia. Jeśli wypijemy jedną puszkę raz na jakiś czas, nic się nie stanie, ale gdy zaczniemy ich nadużywać i traktować na równi ze szklanką porannej kawy czy herbaty, zniszczymy swoje zdrowie i zwiększymy prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych dolegliwości.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co się dzieje w organizmie po wypiciu puszki Red Bulla? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

energy-drinks

10 minut od wypicia

Kofeina już zaczyna działać i odczuwamy pierwsze efekty. Ciśnienie i puls zaczynają wzrastać.

15-45 minut od wypicia

Wówczas poziom kofeiny w organizmie jest bardzo wysoki i przeważnie osiąga szczytowy poziom. Czas, po jakim to odczujemy, może się różnić w zależności od wielu czynników oraz osobistych predyspozycji.

30-50 minut od wypicia

Wreszcie cała kofeina została wchłonięta. Wątroba przekazuje ogromną ilość cukru do krwi, co powoduje dodatkowo chwilowego „kopa”.

red-bull

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : metro.co.uk, gurbacka.pl, healthyfoodhouse.com

One Response

  1. Zły

Reply