Kształt brwi wskazuje na cechy człowieka. Sprawdź, co mówi o twoim charakterze i podejściu do życia

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i zdradzają emocje, jakie odczuwa człowiek. Ważna jest również oprawa oczu, która nadaje im wyraz i charakter. Piękne rzęsy i brwi to najlepsza ozdoba oczu, ale jak się okazuje to także źródło informacji o cechach ludzkiej osobowości. 

Każda kobieta wie, że brwi wymagają pielęgnacji. Trzeba zadbać o ich ładną linie, grubość i kształt, a także stosować odżywki, by włoski były zdrowe i pięknie się układały. Kropką nad „i”jest dobranie odpowiedniego odcienia kredki, by nadać im idealnie pasujący kolor. Wygląd brwi potrafi odmienić wyraz całej twarzy, sprawić, że wypięknieje lub wręcz przeciwnie, nabierze nieprzyjemnego charakteru.


eyebrow-2


Brwi nie są też kwestią przypadku, ale ukrytą wskazówką, mówiącą o tym, jakie cechy posiada dany człowiek. Stańcie przed lustrem i sprawdźcie, jaki typ brwi macie, a następnie dowiedzcie się, co mówi o waszym charakterze.

 

Wyróżnia się 5 podstawowych typów brwi

eyebrow-1


1. Brwi proste

Bez względu na to co się dzieje, zawsze wiesz jak szybko i skutecznie rozwiązać problem. Doskonale organizujesz swój czas, dlatego często robisz kilka rzeczy na raz, zarówno w domu i pracy. Jesteś osobą godną zaufania.

Już z kolejnej strony dowiecie się, co mówią o człowieku brwi opadające, uniesione i zakrzywione.

eyebrow-8

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : sorprendeme.club

Reply