Psiak pochwalił się niesamowitym talentem i pokazał jak wykonać sztuczne oddychanie!

Psy są niesamowite, by zadowolić swojego pana, zrobią wszystko! Będą cierpliwie uczyć się każdej sztuczki, by widzieć, że ich pan jest zadowolony.

Towarzysząc człowiekowi na każdej szerokości geograficznej, psy dbają o swojego właściciela, jak tylko potrafią. Chronią go przed zagrożeniami, pracują w gospodarstwie, wspierają chorych i sparaliżowanych. Ich znaczenie w pomocy chorym na różne choroby jest nieoceniona. Psy nie raz poświęciły swoje życie, po to, by ratować bliskie im osoby. Codziennie uczą nas, jak stawać się lepszymi ludźmi.

 

Psy przejawiają, podobnie jak ludzie, różne talenty. Jedne zatrzymują się na podstawowych komendach, inne komendy „siad” czy „zostaw” traktuj, jak luźną sugestię, nie rozkaz ze strony człowieka. Są też psy, które dla swoich właścicieli zrobią wszystko i z chęcią uczą się nowych rzeczy. Za rasy bardzo inteligentne uważa się owczarki niemiecki, labradory i golden retrievery. Takie psy często stają się gwiazdami kina, a także występują w różnych pokazach i zawodach. Bardzo często te właśnie rasy pracują z człowiekiem, w policji, armii czy pomagając niepełnosprawnym.

 

Świetny pokaz ma na swoim koncie Lusy Imbergerova i jej psi przyjaciel – Deril. Przyciągnęli uwagę, pokazując popisowy układ z motywami militarnymi. Były to nie tylko pokaz podskoków i idealnej synchronizacji zwierzęcia i człowieka. A także pokaz pierwszej pomocy. Taki pokaz z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich, przemawia do wyobraźni i pozostaje w głowie.

Patrząc na pokaz Derila, zapamiętaj nie tylko, jak utalentowany z niego psiak, ale też, że reanimacja to 30:2. 30 uciśnięć i 2 oddechy – to może uratować komuś życie.

Zobacz genialny występ Lusy i Derila.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply