Vadim i Witalij mają niecodzienną pasję: nielegalnie fotografują najbardziej znane atrakcje turystyczne. Ryzyko się opłaca, bo efekty są imponujące 

Jednym z ulubionych kierunków podróży mężczyzn są Chiny, ponieważ w wielomilionowych miastach jest mnóstwo drapaczy chmur.

Poniższą fotografię Vadim i Witalij wykonali z żurawia budowlanego, pracującego przy wznoszeniu centrum finansowego w Shenzhen. Wysokość na jaką wspięli się fotograficy to 660 metrów!

 

W centrum zainteresowania Rosjan znalazła się też katedra w Kolonii. Mężczyźni by ją uwiecznić, poczekali na remont obiektu i wieczorem, gdy robotnicy zeszli z rusztowań, weszli za ich pomocą na dach. Trzeba przyznać, że katedra z lotu ptaka wygląda imponująco.

 

 

Sagrada Familia to słynna katedra Antonio Gaudiego w Barcelonie (Hiszpanii). Jej wyjątkowy charakter zachwyca miliony turystów rocznie i zachwycił także Rosjan. Po raz kolejny skorzystali z budowlanych rusztowań i wpięli na na wysokość 50 metrów.

 

 

Vadim i Witalij wspięli się także na fasadę katedry Św. Wita, największego kościoła w Pradze, stolicy Republiki Czeskiej, gdzie koronowano władców. Tym razem Rosjanie wpadli i pochwyciła ich miejscowa policja, która na szczęście postanowiła mężczyznom tylko wręczyć mandat, zamiast posłać do aresztu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply