Nostradamus stworzył okrąg numeryczny, który pozwala poznać odpowiedź na każde pytanie! Wypróbujcie i sami oceńcie skuteczność tego XVI-wiecznego wynalazku

Człowiek zadaje sobie wiele pytań, lecz uzyskanie odpowiedzi na niektóre z nich jest bardzo trudne, a czasem niemożliwe.

Ludzie lubią wiedzieć, ale nie zawsze potrafią uzyskać pożądaną odpowiedź na zadane pytanie. Taki problem przede wszystkim dotyczy decyzji związanych z przyszłością, bo skąd można wiedzieć, czy postępuje się dobrze.

Zmienić pracę? Zaryzykować w miłości? Ponownie zaufać komuś, kto zawiódł? Ściąć włosy na krótko? Jeśli nie potrafimy sobie odpowiedzieć na takie i inne pytania pojawiające się w codziennym życiu, to możemy zaufać podświadomości i pozwolić, by za nas podjęła decyzję czy wytyczyła ogólny kierunek działań.

Jak się dowiedzieć, jaki stosunek do nurtujących nas kwestii ma podświadomość? Skorzystać z okręgu numerycznego stworzonego przez Nostradamusa.

Michel de Nostradamus był astrologiem, lekarzem i alchemikiem, ale świat zapamiętał go jako wizjonera, głoszącego sprawdzające się proroctwa. W jego słowa wierzyli nawet władcy, a na osobistego doradcę poprosiła go sama królowa Francji Katarzyna Medycejska.

Jeśli często się wahacie i nie potraficie podjąć tzw. męskiej decyzji, koniecznie wypróbujcie wynalazek Nostradamusa. Wystarczy zamknąć oczy i skupić się na pytaniu czy problemie, który musimy rozwikłać i na chybił trafił wskazać palcem punkt na okręgu numerycznym.

Później zostaje już tylko odczytać odpowiedź, jaka kryje się pod wybranym numerem. Wiele osób potwierdza skuteczność wskazówek, jakie daje okrąg numeryczny, ponieważ zastosowanie się do nich przynosi wiele korzyści.

Zapraszamy na kolejne strony, gdzie znajdziecie wszystkie odpowiedzi, jakie są przyporządkowane poszczególnym numerkom z okręgu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : missmodern.ru

Reply