Rozdzierające serce zdjęcie! Dziecko leży obok zmarłej matki, a lekarz płacze tuż obok

Czasem jakaś fotografia potrafi pozostać w pamięci na długi czas.

Wystarczy jedno dobre ujęcie, aby w człowieku obudziły się ciepłe uczucia, współczucie, żal czy tęsknota. Takich zdjęć w internecie jest mnóstwo. Każde z nich mocno przemawia do odbiorcy i sprawia, że długo nie możemy o nim zapomnieć. Dziś przedstawiamy wam jedno z najbardziej wzruszających ujęć na świecie. Poniższe zdjęcie zostało zrobione zaraz po operacji trwającej 7 godzin. Dziecko, które leży obok matki, przyszło na świat w wyniku cesarskiego cięcia.

Leży obok swojej zmarłej matki a lekarz, który prowadził ciążę i przeprowadzał operację siedzi tuż obok i płacze. Kobieta była poważnie choroba a na dziecko czekała aż 14 lat. Widziała, że wydając je na świat, ryzykuje swoim życiem. Specjaliści robili, co mogli, by uratować oba życia, jednak im się nie udało. Lekarz prowadzący zrobił to, o co prosiła go matka. Uratował noworodka kosztem jej życia. Po operacji matka żyła parę minut. Kobieta miała okazję po raz pierwszy i zarazem ostatni przytulić i pocałować swojego synka. Później się uśmiechnęła i umarła.

W mediach społecznościowych lekarz, który prowadził operację, opublikował poruszający wpis, który każdy powinien przeczytać

Dzisiaj jest najsmutniejszy dzień w moim życiu. Jako lekarz ginekolog miałem do czynienia z wieloma ciężarnymi kobietami i za każdym razem, gdy jestem na sali porodowej, proszę Boga, aby chronił i błogosławił wszystkie matki. Cierpienia, jakie muszą znosić ciężarne, są ogromne. Nie obejmują one tylko trudów związanych z noszeniem dziecka przez 9 miesięcy, ale także wiążą się z jego narodzinami w wielkim bólu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply