Te psiaki nie widziały swojego właściciela aż przez 10 miesięcy, a ich radość po jego powrocie rozczuli każdego

Psy są bardzo oddanymi zwierzętami, które przywiązują się do swoich właścicieli całym sercem.

Czworonogi na swoje miano najlepszych przyjaciół człowieka, pracują już od kilkunastu tysięcy lat, czyli od czasu ich udomowienia. Przez te lata udowodniły, że są niezwykle oddanymi zwierzętami, które nie tylko przyzwyczajają się do człowieka, ale też żywią wobec niego wiele uczuć.

 

W posiadaniu psa jest wiele fantastycznych rzeczy, a jedną z nich jest szczera radość pupila, okazywana gdy właściciele wracają do domu ze szkoły czy z pracy. Choć na co dzień pies nie widzi swoich właścicieli zaledwie parę godzin, to często cieszy się tak, jakby rozłąka trwała sto lat.

A jak cieszyłby się pies, który faktycznie długo nie widział swojego pana? Na pewno jego radość byłaby szaleńcza…

 

Cudownej psiej radości spowodowanej tęsknotą doświadczył Tom, który po 10 miesiącach nieobecności wrócił do rodzinnego domu ze stypendium. W komitecie powitalnym oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch czworonożnych ulubieńców rodziny.

Kiedy chłopak wszedł do mieszkania, psy wręcz oszalały z radości! To było cudowne powitanie, które dobitnie pokazało, że to bardzo uczuciowe zwierzęta, które niezwykle mocno przywiązują się do ludzi.

Takie zachowania ze strony psów wynagradzają ich właścicielom trud codziennej opieki, zwłaszcza porannego wstawania, by wyjść na spacer 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : positivno.me, youtube.com


Reply