Przedszkolanki zorganizowały dzieciom zajęcia, które oburzyły internautów! Czego chciały w ten sposób nauczyć maluchy?

Dzieciom w przedszkolach organizuje się przeróżne zajęcia, które mają za zadanie nauczyć je czegoś nowego.

Maluchy uczęszczają na rytmikę, uczą się śpiewać, rysować i współpracować w grupie. Często przedszkolanki wymyślają jakieś kreatywne i poznawcze zajęcia. Zabierają podopiecznych w teren, aby poznawały otaczający świat. Przedszkolaki uczą się szanować zwierzęta i środowisko naturalne. Warto przekazywać dobre wzorce od najmłodszych lat, bo dzięki temu w przyszłości będą bardziej cenić wszystko, co znajduje się wokół.

27 września 2017 roku w greckich Salonikach grupa przedszkolaków pomalowała farbami konia o imieniu Smarty. Niecodzienne zajęcia zorganizowały szkolne opiekunki, a dzieci bardzo chętnie wzięły w nich udział. Kilkulatki ochoczo zabrały się do pracy i już po kilkunastu minutach na białej skórze zwierzaka można było dostrzec przeróżne wzory. Biedne zwierzę stało nieruchomo przez długi czas, a dzieciaki biegały wokół niego i pokrywały je farbą.

Przedszkole pochwaliło się zdjęciami kolorowego konia na Facebooku. Jak można się domyślić, wielu osobom się to bardzo nie spodobało. Najzagorzalsi obrońcy praw zwierząt sądzą, że to zwyczajny przejaw znęcania się nad żywymi istotami. Opiekunki, zamiast pokazać maluchom, jak ważne są zwierzęta, nauczyły je czegoś zupełnie innego. Konia potraktowano jak rzecz, którą można wykorzystać na przeróżne sposoby.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mur.tv

Reply