Matka kupiła studentce lalkę na urodziny. Gdyby wiedziała, co się z nią zacznie dziać za kilka tygodni, nigdy by tego nie zrobiła!

Każdy minimum raz w życiu słyszał jakąś przerażającą historię o duchach.

Wywołują największe emocje, gdy opowiada się je po zmroku. W ciemnym pokoju, podczas burzy czy w przy ognisku takie opowieści odbiera się zupełnie inaczej. Większość osób w nie nie wierzy, bo spora część strasznych historii jest wyssana z palca, jednak są i takie, które zawierają ziarno prawdy. Na ich podstawie stworzono najstraszniejsze horrory. Jednym z nich jest słynny dreszczowiec z 2014 roku Annabelle.

Opowiada o demonicznej lalce mającej nadprzyrodzone moce. Film został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 1970 roku. Studentka pielęgniarstwa otrzymała od swojej mamy na urodziny dużą szmacianą lalkę. Kobieta kupiła ją w sklepie z rękodziełem. Chciała, aby była ozdobą niewielkiego mieszkania, które jej córka Donna dzieliła z drugą pielęgniarką — Angie. Dziewczyna ucieszyła się z podarku i zabrała zabawkę do swojego pokoju. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to będzie początek strasznego horroru.

Co wydarzyło się, gdy pielęgniarki poszły do pracy? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : plugcitarios.com, youtube.com, theghosthuntuk.com,

Reply