Odrzuciła zaloty chłopaka, a ten okrutnie się na niej zemścił. Myślała, że jeśli przeżyje to będzie zawsze sama. Na szczęście stało się inaczej

Obudziła się w szpitalu, nie mogła się ruszyć, mówić nawet samodzielnie coś przełknąć. Dowiedziała się, że zazdrosny chłopak, poczuł się tak odrzucony, że wraz z kolegami wymyślił plan zemsty i go zrealizował. Lekarze nie wiedzieli, co robić w pierwszej kolejności. Jej skóra była spalona, kwas stopił jej uszy i powieki. Lekarze chcieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by dziewczyna miała jak najbardziej ludzką twarz.

 

 

To był prawdziwy koszmar, ciągły ból i cierpienie. Przez 10 lat przeżyła 27 operacji, które poprawiały nie tylko wygląd jej twarzy, ale pozwalały na to, by mogła sama jeść. Ojciec dziewczyny sprzedał wszystko, co miał, nawet zastawił dom, by opłacić operacje. Mężczyzna, który to jej zrobił, dostał wyrok dziewięciu lat pozbawienia wolności. W rezultacie w więzieniu spędził tylko 2 lata!

Dziewczyna, gdy się o tym dowiedziała, zwróciła się do rządu z prośbą o umożliwienie jej eutanazji. Stwierdziła, że tak bardzo cierpi, że nie chce dalej żyć. Udało się jej dostać do indyjskiej telewizji i opowiedzieć swoją historię. Brała też udział w programie „Milionerzy”, udało się jej wygrać 40 ooo dolarów.  Także ludzie pomagali jej w finansowaniu leczenia. Ludzie pisali do niej listy pełne wsparcia i podziwu, że jest tak dzielna. Jeden z listów tak ją poruszył, że postanowiła spotkać z autorem.

Co z tego wynikło? Przeczytasz na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co

Reply